http://www.bloghareketgunu.com/imza/bloguma-dokunma/index.php

"BLOGUMA DOKUNMA" İmza Kampanyası

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin Sayın Başkan ve Üyeleri
Sayın Başbakan ;

Başımız dertte.
Teknoloji özgürlüğümüz elimizden alınıyor.

Türk internet kullanıcılarının düşüncelerini ifade etmiş oldukları dijital ortamlar birer birer engelleniyor.

Bloglarımız da engellendi.
Fikirlerimizi özgür olarak teknolojik platformlarda sunma imkanımız her geçen gün yok ediliyor. Gelişmemizi, geliştirmemizi sağlayan internet ve kendimizi ifade etme özgürüğümüz bu şekilde engelli devam ettiği sürece kısa bir süre sonra tamamen yok olma yolunda. Türk Ulusu olarak aydınlık teknolojiden global fikirler edinmemiz gerekirken, yasak ve engellerle dolu bir dünya içerisinde hep yerimizde saymak zorunda kalıyoruz.

Fikirlerimiz Engelli Değildir!
Yapılan uygulamalar sonucu erişim yalnızca sitelerimize değil, fikir özgürlüğümüz başta olmak üzere gelecek nesillerin yararlanacağı bilişim teknolojileri imkanlarınıda kapsamaktadır. Her engellenen site ve o sitenin kullanıcıları yararlı bilgi alış verişleri yerine kendilerine konulan engelleri tartışarak Türkiye'nin teknoloji anlayışından soğumaya başlıyor.

Lütfen!
Kendimizi ifade etme özgürlüğümüzü engellemeyin, engelletmeyin!

Fikirlerimizin engellenmemisi ve bloglarımızın kapatılmamasına ilişkin olarak ; aşağıda imzası bulunan biz Teknoloji Gönüllüleri, başta TBMM Başkanımız, Başbakanımız ile Telekomünikasyon İletişim Başkanımız Sayın Fethi ŞİMŞEK ve İnternet Daire Başkanımız Sayın Osman Nihat ŞEN olmak üzere Yüce Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin bütün üyelerinden, genç fikirlerimizin engellenmemesini ve kendimizi ifade etme ögürlüğümüzü teknoloji imkanlarından yararlanarak paylaşma isteğimizi bilgilerinize arz ediyoruz.

http://www.bloghareketgunu.com/imza/bloguma-dokunma/index.php

http://blogspotacilsin.wordpress.com/

http://www.bloghareketgunu.com/imza/bloguma-dokunma/index.php

Adreslerinden birebir kopyalanmıştır amaç imza kampanyasının herkes tarafından bilinmesi BLOG sahiplerinin duyarlı olmasıdır.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !